Koszulki reklamowe oraz inne rodzaje odzieży firmowej

Odzież reklamowa z nadrukiem to nieodzowny element wyposażenia pracowników wielu branż w tym: szeroko pojętej branży handlowej (sklepy, hurtownie), branży gastronomicznej, hotelowej, medycznej, technicznej i wielu innych. Ubrania firmowe muszą być praktyczne i funkcjonalne, a zarazem atrakcyjne i trwale oznakowane. Te wszystkie cechy posiadają oferowane przez nas koszulki reklamowe z nadrukiem, a także pozostały szeroki asortyment odzieży promocyjnej.

Dla Państwa wygody podzieliliśmy oferowaną odzież na kategorie:
Koszulki reklamowe typu t-shirt, koszulki reklamowe polo, kurtki i polary, a także czapeczki reklamowe
.

Także w naszych katalogach gadżetów reklamowych prezentowany jest szeroki asortyment koszulek oraz odzieży reklamowej, w tym różnego rodzaju kurtki i nowoczesna odzież typu softshell.

Oferowane przez nas koszulki reklamowe oraz cały asortyment odzieży znakujemy wszystkimi dostępnymi technikami. Polecamy tradycyjny nadruk sitotransferowy, który jesteśmy w stanie wykonać na całej powierzchni koszulki, rekomendujemy także haft oraz druk DTG, który umożliwia naniesienie na koszulkę reklamową grafiki w pełnym kolorze.

Dystrybuujemy odzież wielu znanych marek: B&C, Fruit of the Loom, Gildan, Hanes, JHK, Promostars,  Slazenger, SG, Stedman  i wiele inne.

Dodatkowo w katalogu internetowym poniżej, który prezentuje pełen asortyment znajdą Państwo odzież specjalistyczną taką, jak odzież robocza, oraz sportowa (polecamy koszulki techniczne), koszule i krawaty, fartuchy, ręczniki i wiele innych tekstylnych artykułów, na których możemy umieścić Państwa logo.

Koszulki reklamowe, t-shirty
Koszulki reklamowe polo
Kurtki i polary
Czapki reklamowe

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Tekstylia - katalog internetowy